2 Ağustos 2012 Perşembe

Olimpiyatlar ve NBC Dizileri

Bildiğiniz gibi 2012 Yaz Olimpiyatları 27 Temmuz'da yapılan görkemli bir açılışla Londra'da başladı. Hatta,12 Ağustos'a kadar da devam edecek ve Türkiye'den katılan 114 sporcu da çeşitli dallarda ülkemizi temsil etmeye başladılar. Peki, bunun dizilerle ya da burayla ne ilgisi var? Olimpiyatların Amerika'daki yayın hakları, ulusal kanallardan biri olan NBC tarafından alınmış durumda. İşte bu bahsettiğimiz kanal, yememiş içmemiş yarışları, 2012-2013 sezonunda sonbaharda yayınlayacağı 5 yeni dizisine entegre ederek, 1 dakikayı geçmeyecek türden tanıtımlar hazırlamış. "Nasıl bir şey yapmış?" derseniz buyurun yazının devamına...


1) Animal Practice - Jimnastik (Halka)


\

Dizi, hayvan sahiplerini adam yerine koymayan, hayvansever veteriner George Coleman'ın üzerine bir komedi dizisi ve 26 Eylül'de ekranlarda olacak. Ancak, kanal ilk bölümünü 12 Ağustos'ta bizlere ulaştıracak.
2) Chicago Fire - Atletizm
\

Dizi, yapısı gereği Chicago İtfaiyesi'nin maceraları işleyen bir yapım. İçinde Taylor Kinney ve Jesse Spencer gibi isimleri bulunduruyor ve 10 Ekim'de bizlerle olacak.
3) Guys With Kids - Bayrak Yarışı
\

Guys with Kids, hala çocuk kalmış çocuk sahibi 30'larındaki 3 adamın etrafında gelişen bir komedi dizisi. Arkasında ünlü komedyenlerden Jimmy Fallon'ı da barındıran bu yapım, 12 Eylül'de bizlerle olacak.
4) The New Normal - Yüzme
\

The New Normal, eşcinsel bir çift ve bu çiftin çocuk yapmasına yardımcı olmak için taşıyıcı anne olmayı kabul eden kadın üzerine kurulu olan bir komedi. Dizinin yaratıcısı Ryan Murphy ve başrollerden biri de Hangover'dan bildiğimiz Justin Bartha. Dizi, 11 Eylül'de bizlerle olacak.
5) Revolution - Karışık
\

NBC'nin, hatta belki de sezonun en iddialı gelen dizisi olan Revolution, kıyamet sonrası hikayeyi işleyen bir yapım. Dünya'daki enerjilerin bitmesinin ardından hayatta kalmaya çalışan insanlara odaklanacak. Arkasında da Supernatural'ın yaratıcısı Eric Kripke ve J.J. Abrams var. Revolution, 17 Eylül'de bizlerle olacak.


Kaynak: 22dakika.org - Yazı bana aittir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder