2 Aralık 2015 Çarşamba

FOX kanalının sezon ortası programı belli oldu.

fox-fall-2015-showsNoel’in yavaş yavaş geliyor olmasıyla birlikte ulusal kanallarda yayınlanan dizilerin ara zamanları da yaklaşmakta. Bu nedenle kanallar şimdiden yeni yıl/sezon ortası dizileriyle ilgili programlarını yapmaya başladılar bile. Buna dair ilk büyük haberlerse FOX kanalından geldi. Buna göre:
Zooey Deschanel’in hamileliği nedeniyle sezon ortasına atılan New Girl, 5 Ocak 2016 Salı günü ekranlara geri dönüyor.
> Hali hazırda Pazar günleri yayınlanan Brooklyn Nine-Nine da 5 Ocak gününden itibaren bir zamanlar yayınlandığı gibi Salı günlerinde yayınlanmaya başlayacak. Hali hazırda yayınlanan iki Salı komedisinin de saatlerinde oynama yapan FOX’un 5 Ocak ile birlikte Salı programı şöyle olacak:
20:00 New Girl (premiere)
20:30 Grandfathered (8’den buraya)
21:00 Brooklyn Nine-Nine (Pazar’dan transfer)
21:30 The Grinder (8:30’tan buraya)
> Ocak ayında onay alırken 15 bölümlük onay verildiği açıklanan, sonrasında düzenlemenin ne zaman yapıldığı henüz tam olarak belli olmayan Scream Queens, ilk sezonunu 8 Aralık’ta bitiriyor. Bu durumda dizi çift bölümlü kapanış yaptığı takdirde sezonunu 13 bölümde kapatmış olacak.
> Son sezonuna giriş yapacak olan yarışma programı American Idol, 6-7 Ocak’ta ikişer saatlik iki bölümle açıldıktan sonra Perşembe 8-10 arası yayınlanmaya devam edecek. Bu da Sleepy Hollow ve Bones için değişiklik demek oluyor. Kanalın yaptığı açıklamaya göre Sleepy Hollow Cuma gününe transfer olacak, Bones’un verdiği sezon arasından ne zaman döneceği ise daha sonra açıklanacak.
> Kanalın yeni dizilerinden birisi bir kez daha isim değiştirdi. Buna göre kod adı Frankestein olarak ortaya çıkan, ardından ilk olarak The Frankenstein Code olarak duyurulan, sonrasında Lookinglass olarak değiştirilen dizinin adı son olarak Second Chance oldu.
> Kanalın sezon ortası yeni dizilerinin başlama tarihleri şu şekilde:
> Sezon arasına giren Sleepy Hollow’un vereceği arasından 5 Şubat Cuma, Gotham’ın 29 Şubat Pazartesi, yeni dizi Rosewood’un 2 Mart Çarşamba, Empire’ın ise 30 Mart Çarşamba geri döneceği de açıklandı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder